Dan Panorama Jerusalem
39 Keren Hayesod St., Jerusalem, Israel, 94188
Online rezervace
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Dan Panorama Jerusalem is a luxurious 5-star hotel set in a prime location in the centre of Jerusalem. Local tourist attractions such as St. Andrew's Church, Hagia Maria Sion Abbey and Zion Gate are not far from the hotel. Also easily within reach are Jerusalem Theater, King David's Tomb and Cathedral of St. James.

Facilities
Dan Panorama Jerusalem is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. An ATM/banking facility is also available. Other hotel amenities include gift shop/newsstand, hair salon and tennis court(s). Other services: coffee shop or caf, concierge services, dry cleaning/laundry service, elevator/lift, express check-out, laundry facilities, porter/bellhop and tours/ticket assistance.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Dan Panorama Jerusalem je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Tel Aviv, Israel (TLV-Ben Gurion) - 25.89 mi
  • Masada, Israel (MTZ-Bar Yehuda) - 32.42 mi
  • Tel Aviv, Israel (SDV-Sde Dov) - 34.58 mi
  • Beersheba, Israel (BEV-Teyman) - 44.52 mi
  • Amman, Jordan (AMM-Queen Alia Intl.) - 45.31 mi
  • Amman, Jordan (ADJ-Marka) - 46.88 mi
  Muzea
  • Tower of David Museum - 0.48 mi
  • Israel Museum - 1.00 mi
  • Rockefeller Archeological Museum - 1.17 mi